ايميل رمز عبور
عضويت

پارکينگ ارزان قيمت

مسافري شيک پوش داخل بانکي در منهتن نيويورک شد و يک بليط از دستگاه گرفت . وقتي شماره اش از بلندگو اعلام شد بلند شد و پيش کارشناس بانک رفت و گفت که براي مدت دو هفته قصد سفر تجاري به اروپا را داره و به همين دليل نياز به يک وام فوري به مبلغ 5000 دلار داره . کارشناس نگاهي به تيپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که براي اعطاي وام نياز به قدري وثيقه و گارانتي دارد و مرد هم سريع دستش را کرد توي جيبش و کليد ماشين فراري جديدش را که دقيقا جلوي در بانک پارک کرده بود را به کارشناس داد و رئيس بانک هم پس از تطابق مشخصات مالک خودرو بالاخره با وام آقا موافقت کرد آن هم فقط براي دو هفته کارمند بانک هم سريع کليد ماشين گران قيمت را گرفت و ماشين را به پارکينگ بانک در طبقه پائين انتقال داد .
خلاصه مرد بعد از دو هفته همان طور که قرار بود برگشت 5000 دلار + 15.86 دلار کارمزد وام را پرداخت کرد . کارشناس رو به مرد کرد و از قول رئيس بانک گفت : \" از اين که بانک ما رو انتخاب کرديد متشکريم . \" و گفت ما چک کرديم و معلوم شد که شما يک مولتي ميليونر هستيد ولي فقط من يک سوال برام باقي مانده که با اين همه ثروت چرا به خودتون زحمت دادين که 5000 دلار از ما وام بگيريد؟
مسافر يه نگاهي به کارشناس بيچاره کرد و گفت : \" تو فقط به من بگو کجاي نيويورک مي توانم ماشين 250.000 دلاري را براي 2 هفته با اطمينان خاطر و با فقط 15.86 دلار پارک کنم!!!


اطلاعات تماس : تلفن : 11-66550410-021      ايميل : info@frsaba.com      پيام كوتاه : 09124339601

FRSABA.COM